01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Macera Adası

İŞVEREN : KONSEPT ISTANBUL A.Ş.
PROJE ADI : AKBATI ALIŞVERİŞ MERKEZİ MACERA ADASI ÇOCUK EĞLENCE PARKI MAĞAZASI.
ALANI : 2.840 M 2
YIL : 2015
SÜRESİ : 4 AY

PROJE KAPSAMI:

ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLEŞTRİME ÇİZİMLERİNİN (RENDERLARIN), TEKNİK ÇİZİMLERİNİN, METERYAL DOSYASININ, SUNUM DOSYASININ HAZIRLANMASI VE UYGULAMANIN YAPILMASI İŞLERİ.

YER:

AKBATI ALIŞVERİŞ MERKEZİ, ESENYURT, ISTANBUL - TÜRKİYE

Proje Açıklaması

Macera Adası" markası Türkiye'nin en büyük çocuk oyun alanlarından birisini Akbatı Alışveriş Merkezinde inşaa etmiştir.

Bu alan, içerisinde; bowling, trambolin, tırmanma alanlarına, doğumgünü alanlarına, tiyatro sahnesine ve 400 den fazla çocuk oyuncağına ev sahipliği yapan, alışveriş merkizinin içinde yaklaşık üç dönüm kapalı alana sahip devasa bir çocuk eğlence tesisidir.

Bu alan Akbatı Alışveriş Merkezi içerisinde kiralanan en büyük mağzadır.

Tamamının konsept ve uygulama projesi tarafımızdan yapılmış olup, uygulamanın bir kısmı yine şirketimiz tarafından yapılmıştır.

Daha fazla proje, detaylı görseller için ve referans listemiz  için lütfen katalog talebinde bulunun, size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız…

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©