01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Hakkımızda

Gecmis, Bugün, Gelecek ...

KL Grup, İç Mimarlık Firması,  İnşaat Firması, Reklam Ajansı, Dekorasyon Ürünleri Satış Mağazası, Restoran İşletmeciliği gibi bir çok farklı ihtisası ve markayı bünyesinde birleştirmiş ve  KL Grup A.Ş. adı altında 2015’de bugünkü halini almıştır.

KL İçmimarlık A.Ş., İçmimarlık alanındaki 15. yılında, yurt içi ve yurtdışında 2,7 milyon m² den fazla farklı fonksiyon ve kapsamdaki iç mimari projeyi projenlendirmiş ve sahada da alt yüklenici kullanmadan uygulamalarını tamamlamıştır.

Sahadaki tecrübesi ve uygulama alanındaki beceresi bir çok üst düzey projede çözüm ortağı olarak yer almasına olanak sağlamıştır. Türkiye’deki referansları arasında Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Metro Grup (Real, Mediamarkt, Praktiker) başlıcalarıdır.

KL İç Mimarlık A.Ş. kullandığı malzeme kalitesiyle beklenilenin üzerinde bir hizmet sunmaktadır. Sadece malzeme kalitesiyle  değil işçiliğinden de ödün vermeyerek sektörde öncü haline gelmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda şirket bünyesinde teknik personel yanısıra aynı zamanda alanında uzun yıllar çalışmış ustalar ve kalfalar görev yapmaktadır. Böylelikle yapılan işçiliğin kalitesinde de devamlılık sağlanmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında daha bir çok başarılarımız için size ne şekilde yardımcı olabiliriz?

– Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

Takım Projelerin Hazırlanması İşleri (Teknik çizimlerin ve teknik dokümanların hazırlanması.
Üç boyutlu sunum dosyaların hazırlanması (render).

Projeyeniz için danışmanlık hizmetlerinin verilmesi

– Uygulama Hizmetleri (Anahtar Teslim)

A’dan Z’ye, anahtar teslim uygulamanın yapım işleri

-İhale Dosyası Hazırlığı ve Yaklaşık Hesap İşleri

Gerekli ihale teknik dökümantasyonlarının hazırlanması

İhale Danışmanlık İşleri

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©