01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Macera Adası

EMPLOYER : KONSEPT ISTANBUL INC
PROJECT NAME : AKBATI SHOPPING MALL
CONSTRUCTION AREA : 2.840 M 2
YEAR : 2015
DURATION : 4 MONTHS

PROJECT SCOPE:

ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLEŞTRİME ÇİZİMLERİNİN (RENDERLARIN), TEKNİK ÇİZİMLERİNİN, METERYAL DOSYASININ, SUNUM DOSYASININ HAZIRLANMASI VE UYGULAMANIN YAPILMASI İŞLERİ.

PLACE:

AKBATI SHOPPING MALL, ESENYURT, ISTANBUL - TURKEY

PROJECT DESCRIPTION

Macera Adası" markası Türkiye'nin en büyük çocuk oyun alanlarından birisini Akbatı Alışveriş Merkezinde inşaa etmiştir.

Project Description

Bu alan, içerisinde; bowling, trambolin, tırmanma alanlarına, doğumgünü alanlarına, tiyatro sahnesine ve 400 den fazla çocuk oyuncağına ev sahipliği yapan, alışveriş merkizinin içinde yaklaşık üç dönüm kapalı alana sahip devasa bir çocuk eğlence tesisidir.

Project Description

Bu alan Akbatı Alışveriş Merkezi içerisinde kiralanan en büyük mağzadır.

Project Description

Tamamının konsept ve uygulama projesi tarafımızdan yapılmış olup, uygulamanın bir kısmı yine şirketimiz tarafından yapılmıştır.

Daha fazla proje, detaylı görseller için ve referans listemiz  için lütfen kataolog talebinde bulunun, size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız…

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©