01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Hakkımızda

KL Group Inc.

KL Grup A.Ş., İçmimarlık Firması,  İnşaat Firması, Reklam Ajansı, Dekorasyon Ürünleri Satış Mağazası, Restoran İşletmeciliği gibi bir çok farklı ihtisası ve markayı bünyesinde birleştirmiş ve  KL Grup A.Ş. adı altında 2014’de bugünkü halini almıştır.

KL İçmimarlık A.Ş., İçmimarlık alanındaki 15. yılında KL Grup, yurt içi ve yurtdışında 2,5 milyon m² den fazla farklı fonksiyon ve kapsamdaki içmimari projeyi projenlendirmiş ve sahada da alt yüklenici kullanmadan uygulamalarını tamamlamıştır.

Sahadaki tecrübesi ve uygulama alanındaki beceresi bir çok üst düzey projede çözüm ortağı olarak yer almasına olanak sağlamıştır. Türkiyedeki referansları arasında Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Metro Grup (Real, Mediamarkt, Praktiker) başlıcalarıdır.

KL İçmimarlık kullandığı malzeme kalitesiyle beklenilenin üzerinde bir hizmet sunmaktatır. Sadece malzeme kalitesiyle  değil işçiliğinden de ödün vermeyerek sektörde öncü haline gelmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda şirket bünyesinde teknik personel yanısıra aynı zamanda alanında uzun yıllar çalışmış ustalar ve kalfalar görev yapmaktadır. Böylelikle yapılan işçiliğin kalitesinde de devamlık sağlanmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında daha bir çok başarılarımız için size ne şekilde yardımcı olabiliriz?

– Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

Takım Projelerin Hazırlanması İşleri (Teknik çizimlerin ve teknik dokümanların hazırlanması. Üç boyutlu sunum dosyaların hazırlanması (render)

Projeyeniz için danışmanlık hizmetlerinin verilmesi

– Uygulama Hizmetleri (Anahtar Teslim)

A’dan Z’ye, anahtar teslim uygulamanın yapım işleri

-İhale Dosyası Hazırlığı ve Yaklaşık Hesap İşleri

Gerekli ihale teknik dökümantasyonunun hazırlanması

İhale Danışmanlık İşleri