01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

White Door

EMPLOYER : WHITE DOOR HAIRDRESSER
PLACE : FILISTIN STREET, ANKARA - TURKEY
CONSTRUCTION SPACE : 670 M 2
YEAR : 2015
DURATION : 3 MONTHS

PROJE KAPSAMI:

ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRME ÇİZİMLERİNİN (RENDERLARIN), TEKNİK ÇİZİMLERİNİN, METERYAL DOSYASININ, SUNUM DOSYASININ HAZIRLANMASI VE UYGULAMANIN YAPILMASI İŞLERİ.

Uygulamanın tamamlandığı tarih olan Mayıs 2015'de, üç katlı ve 670 m² kapalı kullanım alanıyla Ankara'nın en büyük kadın ve erkek kuaförü olma özelliğini taşımaktadır.

Erkek ve Kadın alanlarında ayrı-ayrı oluşturulmuş VIP bölümleriyle müşterilerine kalabalıktan izole edilmiş özel alanlar oluşturulmuştur.

Zemin katta altı metre yükseklikte tasarlanmış giriş alanı müşterilere ferahlık ve rahatlık hissi sağlamasının yanı sıra aynı zamanda mekâna da etkileyici bir aydınlık sağlamaktadır.

Daha fazla proje, detaylı görseller için ve referans listemiz  için lütfen kataolog talebinde bulunun, size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız…

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©