01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Konut Havuzu

EMPLOYER : PRIVATE
PLACE :ÇANKAYA, ANKARA - TURKEY
CONSTRUCTION SPACE : 1.460 M 2
YEAR : 2018
DURATION : 5 MONTHS

PROJE KAPSAMI:

ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRME ÇİZİMLERİNİN (RENDERLARIN), TEKNİK ÇİZİMLERİNİN, METERYAL DOSYASININ, SUNUM DOSYASININ HAZIRLANMASI, KABA İNŞAATIN VE İNCE İŞLERİN YAPILMASI İŞLERİ.

Yarı olimpik havuz ölçülerindeki havuzun, tüm altyapı sistemi yeniden yapılmıştır. Beş ayda tüm havuz aksamı değiştirilmiş, havuz betonu kırılmış, yeniden havuz betonu yapılmış ve ince işler titizlikle tamamlanarak teslim edilmiştir.

Alışılmışın aksine, bir yenilik olarak, havuzun iç kısmında mavi renkli seramikler yerine bej renkli seramikler kullanılmıştır. Havuz tutamakları, ızgaraları ve havuz dış seramikleri de yine aynı şekilde aynı renkli seramiklerden uygulanmıştır.

Daha fazla proje, detaylı görseller için ve referans listemiz  için lütfen kataolog talebinde bulunun, size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız…

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©