01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Kızılot House

PROJECT NAME : SISLI PLAZA, PRIVATE RESIDENCE
PLACE : SISLI, ISTANBUL - TURKEY
CONSTRUCTION SPACE : 150 2
YEAR : 2015
DURATION : 5 MONTHS

PROJECTS SCOPE

ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRME ÇİZİMLERİNİN (RENDERLARIN), TEKNİK ÇİZİMLERİN, METERYAL DOSYASININ, SUNUM DOSYASININ HAZIRLANMASI VE UYGULAMANIN YAPILMASI İŞLERİ.

Project description

Yapımı beş ay sürmüş ve tamamlandığı zaman İstanbul'un sayılı rezidansları arasına girmiştir. "A" dan "Z" ye akıllı sistemle donatılan evde, genel aydınlatma, mutfak ekipmanları, sinema sistemleri, genel müzik yayını...

Project description

... kamera ve alarm sistemi, elektrikli perdeler ve daha birçok elektronik alet cep telefonundan veya tabletten kontrol edilebilmektedir. Bu proje hakkında sekiz dergi, iki televizyon röportajı yapılmıştır.

Daha fazla proje, detaylı görseller için ve referans listemiz  için lütfen kataolog talebinde bulunun, size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız…

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©