01 / 01
0850 8888 0 55
0850 8888 0 KL

Fatih Rüştü Zorlu Conference Hall

EMPLOYER : MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS
PLACE : BALGAT, ANKARA - TURKEY
COSTRUCTION SPACE : 1250 M 2
YEAR : 2016
DURATION : 2 MONTHS
PROJECT SCOPE: ÜÇ BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRME ÇİZİMLERİNİN (RENDERLARIN), TEKNİK ÇİZİMLERİNİN, METERYAL DOSYASININ VE SUNUM DOSYASININ HAZIRLANMASI, PROJE UYGULAMASININ YAPILMASI İŞLERİ

Project description

Toplamda 1.250 m² büyüklüğündeki konferans salonu yenileme çalışmaları kapsamında iki ay gibi kısa bir süre içerisinde salon için özel üretim mobilyalar tasarlanmış, teknik çizimleri yapılmış ve tamamının uygulaması tamamlanmıştır.

Project description

Konuşma kürsüsü ve konuşmacı bankosu salona için özel tasarlanmış ve bugün halen birçok uluslararası liderin kullanımındadır.

Project description

Daha fazla proje, detaylı görseller için ve referans listemiz  için lütfen kataolog talebinde bulunun, size ulaştırmaktan mutluluk duyacağız…

Copyright 2002-2020. Her Hakkı Saklıdır.
Sitede bulunan yazılar, çizimler ve resimler kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz. Aksinin ispat edilmesi halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri geçerli sayılır.

By entering this site you are agreeing to be bound by the terms of this agreement. All photographs and drawings are the exclusive property of KL Interior Architecture INC and are protected under international copyright treaties.
Project by Peak Design Labs ©